Анотация
В този том са събрани втората и третата книга от трилогията за Карлсон: "Карлсон от покрива отново лети" и "Ето го пак Карлсон от покрива". Пак ще се срещнем със самоувереното, прилично дебело и страшно забавно човече с перка на гърба, способно да измисли най-невероятни лудории.
прочети още- Рейтинг:
(396) - Мнения за книгата (3)
- Година на издаване: 2001
- Брой на страници: 304
- Корици: меки
- Език: български
- Тегло: 237 грама
- Размери: 20x13
- ISBN: 9546573779
- Наличност: ДА
- Доставка: 3 дни
Астрид Линдгрен
Астрид Линдгрен (родена през 1907 г.) е най-популярната детска писателка в света. Тя е автор на повече от сто книги - романи, сборници с приказки и разкази, много илюстровани книжки. Сред най-известните й произведения са трите романа за Карлсон и Дребосъчето: ,Карлсон, който живее на покрива" (1955), "Карлсон от покрива отново лети" (1962) и "Ето го пак Карлсон от покрива" (1968).
Ревюта
Седемгодишното Дребосъче се чувства много самотено, защото няма приятели. И ето че в един прекрасен ден, през открехнатия прозорец на стаята му, долита симпатичен мъж с малка перка на гърба, който се представя за „най-добрия на света Кар-л-с-сон“. На Дребосъчето му е много забавно с новия приятел, но родителите му и по-големите му брат и сестра са уверени, че той просто си измисля историята за Карлсон. За наказание, когато цялото семейство отива на почивка, оставят Дребосъчето в къщи под зоркия поглед на бавачката Френек Бог.
И…
Прочетете и се забавлявайте с новите приключения на симпатичния дребосък с перка…
Теодора Накова, Хеликон Пловдив
Коментари
Ще бъдат допускани само мнения свързани с конкретния продукт или автор.
Ще бъдат изтривани мнения:
- Съдържащи обидно или нецензурно съдържание
- Написани само с главни букви
- Написани на латиница
За всякакви други въпроси или коментари моля изпращайте на service@helikon.bg
Виж също
-
Български народни приказки - Ангел Каралийчев
Ангел Каралийчев
3.50 лв.
Купи
Отстъпка - 0%
Цена: 3.50лв.


Дария-Лора
04.04.2010Това е любимата ми книга.Толкова е комедийна и приключенска.
Светозара
01.01.2009Имам я тази книжка.Чудесна е.Благодаря на Астрид Линдгрен.
Слави
23.08.2008Бих искал,когато имате наличия на книгата да ме потърсите на телефон:861320,или на адрес:ул.Аспарух-№8.