Демонтаж. Една балканска история от края на ХХ век
Анотация
„През 2006г. филмът “Шест жени” ни донесе Голямата награда в раздел "Телевизия” на фестивала „Осмата муза”.
прочети ощеИсторията, която разказахме, е наша авторска трактовка на събитията от 80-те години па миналия век. Други автори, вероятно, биха я развили в различна посока. Останаха много преразказани човешки преживявания и емоции. Затова си позволихме да съберем в тази книга целия материал, заснет за филма".
Веселина Антонова е завършила ВТУ "Св. Св. Кирил и Методий" във Велико Търново, специалност "История". Работила е като научен Държавен архив Русе. За високи постижения в областта на хуманитарните науки става лауреат на награда га на Съюза на учените в Русе.
Детелина Каменова е завършила Факултета по журналистика на СУ "Климент Охридски", специалност "Телевизия". Близо 30 години работи като журналист, повечето от които в РТВЦ-Русе на БНТ. Автор е на десетки документални филми, повечето от които са отличени с награди па автори тегни фестивали.
- Рейтинг:
(34) - Мнения за книгата (0)
- Година на издаване: 2008
- Брой на страници: 253
- Корици: меки
- Език: български
- Тегло: 288 грама
- Размери: N/A
- ISBN: 9789543370597
- Наличност: ДА
- Доставка: 3 дни
Коментари
Ще бъдат допускани само мнения свързани с конкретния продукт или автор.
Ще бъдат изтривани мнения:
- Съдържащи обидно или нецензурно съдържание
- Написани само с главни букви
- Написани на латиница
За всякакви други въпроси или коментари моля изпращайте на service@helikon.bg

