Царството

12.99 лв.
Отстъпка - 5%
Цена: 12.34лв.

Купи

♥ добави в любими

Facebook Twitter

Автор:
Том Мартин 
Издател:
Бард
Раздел:

Анотация

ОТ АВТОРА НА БЕСТСЕЛЪРА „ПИРАМИДАТА”!

Опасно пътешествие из древна страна на митове и легенди!

прочети още

Тибетски манастир е превзет от китайски войници, които издирват свята реликва. Монасите бягат, за да потърсят убежище в далечни пещери, но придвижването им е затруднено от един болен чужденец, чието присъствие е заплаха за всички...

Журналистката Нанси Кели получава пратка с тайнствен тромпет, направен от кост, и чува разказа за човек от Запада, който е проникнал в скрито царство в Тибет, където орхидеи покриват земята, пагоди прегръщат хълмовете, а високо издигащи се катедрали се крият под земята.

Скоро тя се впуска в опасно пътешествие из древна страна на митове и легенди, опитвайки се да открие тайна, стара като света.

много слаба слаба добра много добра страхотна
  • Година на издаване: 2011
  • Брой на страници: 368
  • Корици: меки
  • Език: български
  • Тегло: 280 грама
  • Размери: 20x13
  • ISBN: 9789546552372
  • Наличност: ДА
  • Доставка: 3 дни

Ревюта

Нанси Кели, млада и амбициозна журналистка, работеща за „Хералд Трибюн“е

изпратена като кореспондент в Делхи, на мястото на изчезналия Антон Херцог, превърнал се в жива легенда сред своите колеги и читатели с научните си статии и материали свързани с културата и историята на Тибет.

Много въпроси, никакви отговори и една човешка кост  с мундщук, отвеждат  Нанси при Джек Адамс, търговец на антики, антрополог и.....мошеник, единственият който може да я отведе в Тибет и да й помогне в издирването на Херцог.

Но кой в действителност е той и какво се крие в неговото минало?

Къде са корените на арийската раса и мит ли е Шангри Ла – прекрасната страна утопия?

Какво е Оракулът и ще успее ли Антон със собствените си познания и с неговата помощ да открие това, което нацистите са търсили повече от десет години?

Тайните наразбулени от времето, черното зло и мистиката на Древният Изток, ще бъдат спътници на Нанси и Джек в невероятното приключение наречено „Царството“.

Приключение, на което можете да се отправите и вие!

Иван Гутев, Хеликон Габрово

Коментари

Попълнете текста от картинката

Ще бъдат допускани само мнения свързани с конкретния продукт или автор.

Ще бъдат изтривани мнения:

  1. Съдържащи обидно или нецензурно съдържание
  2. Написани само с главни букви
  3. Написани на латиница

За всякакви други въпроси или коментари моля изпращайте на service@helikon.bg

Виж също