Анотация
Потребителите обръщат все по-малко внимание на рекламите. Как тогава да се постигнат по-добри резултати в маркетинга?
прочети ощеПред това предизвикателство бил изправен МарК Хюз, като вицепрезидент на маркетинговия отдел в начинаещата компания, наречена Half.com. Хюз превърнал Kомпанията си в магнит за медийното внимание и мълвата, като използвал всички възможни средства. Сега той е написал изумителен наръчник за изкуството на успешния маркетинг на мълвата - маркетинг, за който мнозина говорят, но малцина разбират.
Без значение дали имате малък бизнес, или сте изпълнителен директор на голяма корпорация, ВИЕ трябва да знаете как да вдигнете десет пъти повече шум с парите за маркетинг. „Маркетинг на мълвата" ще ви посвети в шестте тайни за това как да накарате хората да заговорят за продукта или услугата ви и ще ги илюстрира с редица завладяващи истории.
МАРК ХЮЗ е изпълнителен директор на kонсултантската фирма Buzzmarketing, на радиошоуто Тhe Buzz Factor. Изнася лекции за маркетинга на мълвата и е бивш директор в Half.com/ еВау, РерsiCо и Рер Воуs.
- Рейтинг:
(172) - Мнения за книгата (0)
- Година на издаване: 2008
- Брой на страници: 224
- Корици: меки
- Език: български
- Тегло: 215 грама
- Размери: 21.5x14.5
- ISBN: 9789547613225
- Наличност: ДА
- Доставка: 3 дни
Коментари
Ще бъдат допускани само мнения свързани с конкретния продукт или автор.
Ще бъдат изтривани мнения:
- Съдържащи обидно или нецензурно съдържание
- Написани само с главни букви
- Написани на латиница
За всякакви други въпроси или коментари моля изпращайте на service@helikon.bg

