Игра на лъжи

Автор: Клеър Макинтош
Рейтингът се формира от продажбите в системата на Хеликон

Формат: ePUB ePUB Защита: Несъвместим с:

Коментари: 0

Издател Сиела
Година на издаване 2018
Език български
Формат ePUB
ISBN 9789542826651
Баркод 9789542826651
Категории Криминални романи, Световна проза, Преводна художествена литература, Художествена литература, Е-книги

Полицията твърди, че е самоубийство.

Ана твърди, че е убийство.

Всички грешат.

Преди година Каролин Джонсън решава да сложи край на живота си. Тя се самоубива по същия начин, по който го е сторил няколко месеца по-рано съпругът й. Оттогава дъщеря им Ана се опитва да се примири със загубата на родителите си. Самата тя наскоро е станала майка и има нужда от Каролин повече от всякога.

Анонимна картичка обаче събужда съмненията й и тя започва собствено разследване, което ще промени живота й и ще изкара от килера скелети, които може би е било по-добре да си стоят там.

Какво всъщност знае Ана за родителите си, за своите най-близки приятели, за мъжа, с когото живее? Кой каква истината и кой я заблуждава? Параноята ли я кара да си задава тези въпроси, или зловещите инциденти, които започват да я стряскат в дома й са знак, че нещо дълго време е било скривано от нея?

 

Игра на лъжи е новият зашеметяващ психологически трилър от създателката на бестселърите Оставих те да си отидеш и Виждам те Клеър Макинтош.

„Още една сензация, която ще ви държи будни до късно, за да четете глава след глава. Вече няма съмнение – Клеър Макинтош е голям талант“

Лий Чайлд

Все още няма мнения за тази книга.

Напиши коментар

Ще бъдат допускани само мнения свързани с конкретния продукт или автор.

Ще бъдат изтривани мнения:

  1. Съдържащи обидно или нецензурно съдържание
  2. Написани само с главни букви
  3. Написани на латиница
  4. Съдържащи препратки към други сайтове.

Други въпроси и мнения моля, изпращайте на [email protected]

Клеър Макинтош прекарва дванадесет години в силите на реда, включително в Службата за криминални разследвания и в отдел „Опазване на обществения ред”. Напуска полицията през 2011-а, за да работи като журналистка на свободна практика и консултантка в социалните медии. Тя е основателката на литературния фестивал, който се провежда в Чипинг Нортън. В момента е писателка на пълен работен ден и живее в Котсуолдс, заедно със своя съпруг и трите им деца.

Дебютният роман на Клеър „Оставих те да си отидеш“ е бестселър на „Сънди Таймс“ и е най-бързо продаващата се книга на нова писателка на криминални романи през 2015-а. Избрана е за победителка на лятната селекция на читателите на Книжния клуб на Ричард и Джуди и на Книжния клуб на Ай Ти Ви Луз Букс.

„Оставих те да си отидеш” спечели най-популярната награда за криминална литература на Острова през 2016 - Theakstons Old Peculier Crime Novel, побеждавайки също номинираната Джоан Роулинг. „Оставих те да си отидеш” вече е продаден в над 1 милион екземпляра, а „Виждам те” е преведен на над 30 езика.