Продължение като продължение, но до толкова съкратено и не по филма, че за хората, които не са гледали филма, не би им станало ясно, адж*** какво се случва в забързаните бойни сцени. И тъй като е взаимстван само от сценария, а не от двете, човек може да забележи едни от запомнящите се моменти във филма да ги няма в книгата (защото са импровизирани от актьорите). Не знам това вина на писателя ли е или на преводача, но винаги може по-добре.

