Издател | Леге Артис |
Брой страници | 155 |
Година на издаване | 2008 |
Корици | меки |
Език | български |
Тегло | 151 грама |
Размери | 19x12 |
ISBN | 9789548311458 |
Баркод | 9789548311458 |
Категории | Романи и повести. Световни, Световна проза, Преводна художествена литература, Художествена литература, Книги |
Хората правят зло един другиму и Господ не се бърка в това. Той е създал хората свободни. Т.е. ние страдаме и се смеем независимо от качествата и недостатъците си...Господ не се бърка в нашите дела.
- Искате да кажете, че каквото и да става, на Господ му е все тая?
- Искам да кажа, че каквото и да става, Господ си е свършил работата. Сега е наш ред. Сами отговаряме за себе си.
1942 г. Жозеф е на седем години. Той е разделен от семейството си и приютен от отец Понс, обикновен и праведен човек, който спасява не само човешки живот. Но какво се опитва да съхрани той като някакъв Ной, в този застрашен от потопа на насилието свят?
Кратък и разтърсващ роман от поредицата на "Господин Ибрахим" и "Оскар и розовата дама", които превърнаха Ерик-Еманюел Шмит в един от най-четените в света френски романисти.
Ключови думи: Тези книги ни разплакаха, Моето семейство и други животни
Все още няма мнения за тази книга.
Напиши коментарЩе бъдат допускани само мнения свързани с конкретния продукт или автор.
Ще бъдат изтривани мнения:
Други въпроси и мнения моля, изпращайте на [email protected]
Деян Дончев – Хеликон Русе
Елена Бръмбарова - Хеликон Пловдив