Много полезна книга , отваряща очите на хората !
За жалост за по старото поколение ще е Табу , а и фармацевтичните компании , нарочно не позволяват достъпно лечение с тази Билка , защото не е изгодно за тях да губят пари .... А е по лесно да вземат малкото пенсия от възрастните всеки месец стотици левове от цял свят ....
Дано все повече хората се събуждат и всички видове Билки а и не само , кристали , рейки , жива вода изместят , гадната бавна отрова хапчетата !!!!!
Благодаря за тази книга , че съществува, знам тези неща преди да я намеря , но пожелавам да е полезна и да я намерят все повече хора !

