Издател | УИ "Св. Климент Охридски" |
Брой страници | 472 |
Година на издаване | 2018 |
Корици | меки |
Език | български |
Тегло | 757 грама |
Размери | 16x23 |
ISBN | 9789540744445 |
Баркод | 9789540744445 |
Категории | Психология. Видове, Психология, Хуманитарни науки, Книги |
Аутизмът в цифри е сериозен проблем, но в личен план също има своето трагично изражение. Перифразирайки популярния израз, бихме могли да кажем,"болестта на милиони е статистика а на един - трагедия"
Това събитие в семейството - дете с аутизъм - може да трансформира по многобройни начини живота на семейството и близките. И винеги в началото е преживяване , което е травматично
Монографията е забележително успешен, закономерен резултат от многолетните научни търсения и психологическата практика на авторката с деца и младежи с разстройство от аутистичния спектър. Анализите и обобщенията в книгата са основани на 293 информационни източника.
Книгата е особено подробен и задълбочен информационен източник на всички, които се интересуват от проблематиката на аутизма.
Ключови думи: Вдъхновение за пролет
Все още няма мнения за тази книга.
Напиши коментарЩе бъдат допускани само мнения свързани с конкретния продукт или автор.
Ще бъдат изтривани мнения:
Други въпроси и мнения моля, изпращайте на [email protected]