Издател | Еклиптик |
Преводач | Тони Цонева - Савова |
Брой страници | 320 |
Година на издаване | 2018 |
Корици | меки |
Език | български |
Тегло | 348 грама |
Размери | 13x20 |
ISBN | 9786192000233 |
Баркод | 9786192000233 |
Категории | Романи и повести. Световни, Световна проза, Преводна художествена литература, Художествена литература, Книги |
Бестселъров автор на Ню Йорк Таймс.
Руна... Тя никога не е искала да се влюби в непознат, но мъжът пленява чувствата ? като безмилостен завоевател още след първата им среща. Жертва на пламналата помежду им страст, тя разбира грешката си прекалено късно. Предателството му я тласка към кошмар, който променя живота ? завинаги.
Шейд... Той е семинус, жертва на проклятие, и е наясно докъде да спре с чувствата. Безсилен да напусне жената, която неудържимо го привлича, той знае, че ако се влюби, проклятието ще го обрече на вечни мъки. Затова, преди да е станало прекалено късно, той решава да ? предаде урок по изневяра.
Заедно... Страстта помежду им пламва отново, когато двамата стават жертва на неочакван враг, който се стреми само към едно: отмъщение. Пленени и оковани, те знаят, че са обречени или да станат жертва на коварния замисъл на безумеца - да ги обвърже и да задейства проклятието, или да намерят сили да се доверят един на друг. В името на бъдещето им заедно.
Лариса Йон е американска авторка, творяща в съвременния и паранормалния романтичен жанр. Бестселъров автор според класацията на "New York Times" и "USA Today", Лариса Йон написва първия си роман на 13-годишна възраст и до сега не е спряла да пише. Работила е като метеоролог във военновъздушните сили на САЩ, като доброволец към отделението за спешна помощ и като професионален треньор на кучета, затова никога не се знае, каква характерна част от нейните интересни професии ще се появи в романите ?.
Живее заедно със сина си и съпруга си, който работи към бреговата охрана на САЩ, което е причината за постоянното им местене из страната. Това обаче бе се отразява по никакъв начин на писателската ? кариера. Под псевдонима Сидни Крофт пише еротични адвенчър романи, в които си партнира със Стефани Тайлър.
Все още няма мнения за тази книга.
Напиши коментарЩе бъдат допускани само мнения свързани с конкретния продукт или автор.
Ще бъдат изтривани мнения:
Други въпроси и мнения моля, изпращайте на [email protected]