Книга на отговорите

Автор: Ерих фон Деникен
Рейтингът се формира от продажбите в системата на Хеликон

Коментари: 0

Издател Дилок
Преводач Георги Кайтазов
Брой страници 192
Година на издаване 2023
Корици меки
Език български
Тегло 389 грама
Размери 14x21
ISBN 9786197718089
Баркод 9786197718089
Категории Тайни и загадки, Езотерика. Духовни учения, Книги

Ерих фон Деникен дава отговори на най-важните въпроси за зрелищни открития и смущаващи преживявания на своите читатели.
Всеки ден Ерих фон Деникен получава по 200 читателски писма. За триста работни дни годишно прави 60 000, съответно 600 000 за десет години. Какво очакват хората от него? Какво му съобщават?
Вероятно никой човек по света не е получил повече свидетелства на очевидци за НЛО и съобщения за най-нови археологически находки от Ерих фон Деникен.
В тази книга най-успешният световен автор на специализирана литература за пръв път публикува избрани получени впечатляващи имейли и писма, в които читателите описват загадъчни свои преживявания и съобщават за археологически находки, които не се поддават на рационално обяснение, но задават и въпроси, с които поставят под съмнение теорията на забележителния автор на бестселъри. Деникен им отговаря и доказва, че неговите тези винаги са били абсолютно обосновани. В случая посяга към познания, събирани и трупани през собствената му дългогодишна работа, но представя и напълно нови доказателства: например информации от американските въоръжени сили и от смели разобличители.

Все още няма мнения за тази книга.

Напиши коментар

Ще бъдат допускани само мнения свързани с конкретния продукт или автор.

Ще бъдат изтривани мнения:

  1. Съдържащи обидно или нецензурно съдържание
  2. Написани само с главни букви
  3. Написани на латиница
  4. Съдържащи препратки към други сайтове.

Други въпроси и мнения моля, изпращайте на [email protected]