книгата е страхотна.тази колекция книги е наистина завладяваща.обожавам я.наистина ли има до 15 книга ОООсупер.в края четях страница след страница и сякяш не мажех да спра.с нетърпение очаквам следващата.
| Издател | СофтПрес |
| Брой страници | 336 |
| Година на издаване | 2010 |
| Корици | меки |
| Език | български |
| Тегло | 276 грама |
| ISBN | 9789546859662 |
| Баркод | 9789546859662 |
| Категории | Фантастика, фентъзи. Хорър, Световна проза, Преводна художествена литература, Художествена литература, Книги |
Ако ви харесва Здрача, добре дошли в Мрака!
Какво ще направиш, ако те желае най-страхотният мъж на света, но в душата му се таи безименно зло?
В началото на тази спираща дъха книга от поредицата "Училище за вампири" Зоуи Редбърд отново е обичана от приятелите си, а преродената Стиви Рей вече не е тайна, пазена от Неферет. Но се появява нова опасност – древна и чудовищна. Неферет е възкресила своя могъщ съюзник Калона и никой в "Дома на нощта" не подозира каква заплаха е той. Падналият ангел омайва цялото училище за вампири. Ключът за прекратяване на нарастващото му влияние е скрит в предишния му живот. Но миналото на Калона е свързано със Зоуи и крие тайни, които тя се страхува да разбули.
Червените новаци и Стиви Рей успяват да прочистят мрачните зловещи тунели и да ги превърнат в свой уютен дом, но дали са така приятелски настроени, както изглежда?
Що се отнася до гаджетата, Зоуи има шанса да оправи отношенията си със супер готиния Ерик, но не може да спре да мисли за Старк. Стрелецът, умрял в ръцете й в онази незабравима нощ, сега е в лапите на Неферет и е подложен на отровното й влияние.
Ще повярва ли някой колко зла е силата, събудена за живот сред вампири и хора?
книгата е страхотна.тази колекция книги е наистина завладяваща.обожавам я.наистина ли има до 15 книга ОООсупер.в края четях страница след страница и сякяш не мажех да спра.с нетърпение очаквам следващата.
Мнооооооооооооооооооооого ЯКААААААААААААААА
Благодаря Ви за вниманието. Вече подозирах нещо подобно, но исках да се уверя.
Здравейте Шанара,
отстъпките, които виждате са само и изключително за онлайн покупки. В книжарниците, книгите се продават на корична цена. Там естествено текат други промоции, които биха могли да представляват интерес за Вас.
Хубав ден!
Знам, че много тук не му е мястото, но искам да попитам - отстъпките, който показват в сайта важат ли когато искаш да си вземеш книгата от книжарница?
Рад 19.07.2010
да те са 15 книги до колкото знам .. =)
Как ще са 15 Оо.... книгите са седем....
Казват се: "Изкушена","Изгорена" и "Пробудена" :)))
Преглеждайте сайта хора :P
чак на 13.09 =(
СТРАХОТНА Е!
Страхотна поредица. Кога излиза следващата?
Много тъпа книга като и цялата поредица :( :(
да те са 15 книги до колкото знам .. =)
И 6-та ли има?! Супер..
6-та "Изкушена" ли се казва?
Кога излиза 6-та? Много добра поредица.
На 15 години съм и не разбирам от маркетинг и разпространение. Разбирам дали това, което чета ми харесва или не. Аз и приятелките ми сме луди по книгите от Училището за вампири и чакаме с нетърпение всяка следваща книга. "Вечна" и "Синя луна" също са много яки, въпреки че лично мен не ме кефят чак толкова, колкото поредицата за Зоуи. Браво на издателство и благодаря за хубавите книги!
Някой знае ли кога излиза 6-та книга ? ...
И аз очаквах повече. Като цяло не е зле, но е крайно време издателството да започне да прави по-добър подбор на заглавията си. Не може да се разчита само на агресивен маркетинг и силно разпространение, трябват и наистина стойностни заглавия. То е ясно, че в момента всички издават такива книги и инерцията на Здрач още дълго ще носи дивиденти, но без ярки хитове софт прес бързо ще се върнат в изходна позиция, което няма да е в интерес нито на тях, нито на нас читателите им.
книгата е много яка супер е :)
Страхотна поредица. Кога излиза 6та?
Много интересна част на книгата ... но да призная че малко съм разочарована ... очаквах повече :( Но наистина книгата е много завладяваща и я прочетох за 1 ден :Д заслужава си парите със сигурност :) а ако някой има някъква представа кога ще излезне 6тата книга... моля да сподели че поне да я очаквам .. :Д
0ще чакам утре сигурн0 ще пристигне! 0оле.. не м0га да чакам !!
15 лева?! ама пак добре ,че най-накрая излиза ...
Ще бъдат допускани само мнения свързани с конкретния продукт или автор.
Ще бъдат изтривани мнения:
Други въпроси и мнения моля, изпращайте на [email protected]