| Издател | Делакорт |
| Брой страници | 100 |
| Година на издаване | 2010 |
| Корици | меки |
| Език | български |
| Тегло | 120 грама |
| Размери | 20x13 |
| ISBN | 9789546900128 |
| Баркод | 9789546900128 |
| Категории | Романи и повести. Световни, Световна проза, Преводна художествена литература, Художествена литература, Книги |
Кое е онова, което искаме да знаем, да разберем и да разрешим? Какво търсим в самите себе си, в очите на любимата и родените или неродените ни деца, по телевизията, в киното, по вестниците, списанията и книгите? От подробностите ли се интересуваме? Или сред всичките подробности търсим едно и също нещо?
Успяваме ли да намерим отговор на основния си въпрос сред страшния шум на подробностите, които ни заливат отвсякъде?
Защо сме тук, защо ще си отидем и като знаем, че ще си отидем, защо избираме да останем? Това ли се опитваме да проумеем?
Не четем ли всички книги с надеждата да намерим отговора на този единствен, първи и последен въпрос?
Все още няма мнения за тази книга.
Напиши коментарЩе бъдат допускани само мнения свързани с конкретния продукт или автор.
Ще бъдат изтривани мнения:
Други въпроси и мнения моля, изпращайте на [email protected]