Обикновено не чета такива книги, ама нямаше друго вкъщи и я подхванах - страшно много ми хареса. Трябва да издиря и останалите от поредицата. Определено станах фенка
| Издател | Персей |
| Преводач | Ива Николова |
| Брой страници | 415 |
| Година на издаване | 2012 |
| Корици | меки |
| Език | български |
| Тегло | 298 грама |
| Размери | 13x20 |
| ISBN | 9786191610075 |
| Баркод | 9786191610075 |
| Категории | Трилъри, Световна проза, Преводна художествена литература, Художествена литература, Книги |
Спецотряд руски „морски дяволи” извършва секретна операция в американска военна база в Южна Америка. От последен модел самолет-разузнавач е иззета цялата микроелектроника, за да е в час руската военна мисъл с развитието на американската бойна техника. Базата е взривена, а наоколо са разхвърляни улики, навеждащи бъдещото разследване, че нападението е извършено от местни бунтовници.
След операцията шестимата руски бойци се разделят. С австралийски паспорт и трудно запомнящо се име, капитан Кирил Мазур тръгва през джунглата, а в раницата му е част от микроелектрониката. Когато се оказва, че пътят му за връщане в родината е отрязан, на Мазур се налага да се вживее в самоличността на австралийски авантюрист. Така попада сред политически и шпионски сблъсъци, местни избори и жени с велики планове. И тайната за едно съкровище.
Майстор на жанра, Бушков разгръща увлекателен и изпълнен с много приключения роман, който още от първата страница сграбчва вниманието на читателя и го приковава до финала.
Обикновено не чета такива книги, ама нямаше друго вкъщи и я подхванах - страшно много ми хареса. Трябва да издиря и останалите от поредицата. Определено станах фенка
Ще я прочета с удоволствие. Това е най-добрият автор. Много по-добър е от Лий Чайлд.
Ще бъдат допускани само мнения свързани с конкретния продукт или автор.
Ще бъдат изтривани мнения:
Други въпроси и мнения моля, изпращайте на [email protected]