| Издател | Дилок |
| Преводач | Милица Ениманева |
| Брой страници | 406 |
| Година на издаване | 2014 |
| Корици | меки |
| Език | български |
| Тегло | 525 грама |
| Размери | 14x21 |
| ISBN | 9789542902232 |
| Баркод | 9789542902232 |
| Категории | Тайни и загадки, Езотерика. Духовни учения, Книги |
Щефан Ердман е роден през 1966 г. в Хановер, работи на свободна практика от 1993 г. Започва изследователската си дейност в Египет през 1990 г. Участвал е в многобройни експедиции, при които е посетил Африка, Южна и Средна Америка, Скандинавските страни, Индия и Хималаите.
"По следите на боговете" е първата му творба.
Смятахме ли, че отдавна е изяснено как се е появил човекът? Ако отговорът е да, тази книга ще ни накара да се замислим два пъти. Щефан Ердман прави открития, които убедително доказват, че първите цивилизатори на човечеството са дошли от звездите и са се намесили в генетичното развитие на Земята.
При търсенето на опорни точки, подкрепящи тази теза, авторът посещава райони в Африка, където никога преди това не е стъпвал бял човек, среща хора, за чието съществуване никой не е подозирал, отива в непознати долини, известни само от митовете, и се натъква на знаци, които доказват вмешателство отвън. Неизбежно възниква въпросът дали наистина човекът е венец на Творението, както ни учи Старият завет, или е чуждо тяло в естествения ход на еволюцията, появило се по прищявка на група "богове"?
Все още няма мнения за тази книга.
Напиши коментарЩе бъдат допускани само мнения свързани с конкретния продукт или автор.
Ще бъдат изтривани мнения:
Други въпроси и мнения моля, изпращайте на [email protected]