В началото наистина е малко скучна,но после става увлекателна и не можеш да спреш да четеш.Разбира се всичко зависи и от интереса на читателя към историческия роман.
| Издател | Унискорп |
| Преводач | Евелина Пенева |
| Брой страници | 360 |
| Година на издаване | 2015 |
| Корици | меки |
| Език | български |
| Тегло | 378 грама |
| Размери | 14x21 |
| ISBN | 9789543304189 |
| Баркод | 9789543304189 |
| Категории | Исторически романи, Световна проза, Преводна художествена литература, Художествена литература, Книги |
Мистична история за кръстоносни походи и любов
Човек не може да живее без надежда. Бог и честта ме направиха на глупак. Сега съпругата ми е моята надежда. Такива са мислите на рицаря Филип дьо Верси на път за дома след кръстоносен поход в Светите земи. Вкъщи го очаква трагичната новина, че жена му е починала при раждането на сина им, който е болен. Сега за рицаря единствената надежда е да открие млада жена с магически способности да лекува. За едни тя е прокълната, за други – благословена с христовите рани. Вещица или лечителка е? Вярваща или еретичка? Пътят на рицаря се пресича с кръстоносния поход на католиците срещу катарите. В кървавата битка за вяра и чест рицарят и лечителката трябва да спасят своите души и любовта си.
Това е роман за тези, които обичат средновековната история, легендите за рицари и ужасяващите истории за гоненията на вещици и еретици, за необяснимото в живота.
Това е и роман за вечната надежда и любовта.
Historical Novel Review
В началото наистина е малко скучна,но после става увлекателна и не можеш да спреш да четеш.Разбира се всичко зависи и от интереса на читателя към историческия роман.
Уф, скука, запецнах на първите 50 страници и не мога да отлепя....
Ще бъдат допускани само мнения свързани с конкретния продукт или автор.
Ще бъдат изтривани мнения:
Други въпроси и мнения моля, изпращайте на [email protected]