Прочетох първата книга: "Ангелска кръв", беше много интересна. Само дето сега не мога да намеря 2та "Архангелска целувка" да я чета онлайн. Тази поредица е интересна, няма да съжалявате ако я прочетете
| Издател | Егмонт |
| Преводач | Силвия Желева |
| Брой страници | 400 |
| Година на издаване | 2016 |
| Корици | меки |
| Език | български |
| Тегло | 291 грама |
| Размери | 13x19 |
| ISBN | 9789542717447 |
| Баркод | 9789542717447 |
| Категории | Секс, еротика, Книги |
Тяло на ангел. Сърце на смъртна.
След една година в кома, ловецът на вампири Елена се събужда променена… Целувката на нейния любим Рафаел я е превърнала от човешко същество в ангел с черни криле. Трансформацията й съвсем не означава, че тя е в безопасност – напротив, привлякла е вниманието на кошмарни врагове.
Елена е въвлечена в напълно непознатия свят на безсмъртните – свят на спираща дъха красота, нечовешка сила и ужасяваща жестокост. Трябва да се учи в движение как да бъде ангел, без да изгуби човешкото си сърце, как да бъде с Рафаел, без да изгуби себе си. Властният архангел я смята за своя собственост, а тя не обича да се подчинява. Желае любимия си до безумие, но иска и да му припомни как се изпитва състрадание. Дали любовта на една жена ще успее да направи студения безсмъртен по-човечен?
Прочетох първата книга: "Ангелска кръв", беше много интересна. Само дето сега не мога да намеря 2та "Архангелска целувка" да я чета онлайн. Тази поредица е интересна, няма да съжалявате ако я прочетете
Най-добрата авторка на които съм попадала от доста време.
Чела съм и трите й поредици -книгите са просто епични.
Една от малкото авторки които става все по-добра с всяка следваща книга,а световете които създава са невероятно сложни и се развиват с всяка следваща книга.
Иска и да уточня,че въпреки че героите тук са ангели-няма религиозна тема-те са същества които са почти безсмъртни имат огромна сила-но не са вестители на богове и т.н
Ще бъдат допускани само мнения свързани с конкретния продукт или автор.
Ще бъдат изтривани мнения:
Други въпроси и мнения моля, изпращайте на [email protected]