| Издател | Сиела |
| Преводач | Борислав Стефанов |
| Брой страници | 208 |
| Година на издаване | 2018 |
| Корици | твърди |
| Език | български |
| Тегло | 670 грама |
| Размери | 16x23 |
| ISBN | 9789542827290 |
| Баркод | 9789542827290 |
| Категории | Литература за деца и юноши, Книги |
Истински истории за момчета и момичета, които следват мечтите си…
Бьорк, Доктор Сюс, Жана д’Арк, Андреа Бочели, Хуа Мулан, Анди Уорхол, Урсула Ле Гуин, Кристофър Робин, Вера Рубин, Ханс Кристиан Андерсен и още много… мъже и жени, които не са се страхували да бъдат различни и да променят света по свой начин.
„Истории за деца, които смеят да бъдат различни“ е богато илюстрирана и написана в простичък, докосващ стил, разбираем и за най-младите читатели. Това са невероятните истории на 100 известни – или не чак толкова – личности, които не са се страхували да правят това, което обичат, и да се борят за своите мечти.
Създадена да вдъхновява, тази книга отправя простичко послание – всяко дете е уникално и има своята дарба. И не бива да бъде ограничавано да прави това, което иска и което го прави щастливо. Защото тогава и само тогава то може да разгърне пълния си потенциал. И дори да промени света към добро.
В книгата е включен и един българин, който следваше самоотвержено пътя, който бе избрал. Открийте сами кой е той.
Ключови думи: От детството към зрелостта, Само за деца, ТОП 50 Тийн 01.01.-30.06.2019
Все още няма мнения за тази книга.
Напиши коментарЩе бъдат допускани само мнения свързани с конкретния продукт или автор.
Ще бъдат изтривани мнения:
Други въпроси и мнения моля, изпращайте на [email protected]