| Издател | Книгомания |
| Брой страници | 176 |
| Година на издаване | 2023 |
| Корици | меки |
| Език | български |
| Тегло | 593 грама |
| Размери | 19x24 |
| ISBN | 9786191953516 |
| Баркод | 9786191953516 |
| Категории | Изобразителни изкуства, Изкуство, Книги |
Този кратък курс ще ви покаже как да рисувате манга персонажи и комикси. Носителката на много награди художничка Соня Лион и други известни нейни колеги и преподаватели представят всички необходими съвети, тънкости и инструменти, чрез които да превъплътите вашите художествени идеи в образи.
Тук ще откриете с какво трябва да започнете, как да добиете необходимата увереност и да развиете уменията си в основните аспекти на това изкуство.
Ще разберете как се рисува лице, тяло и облекло и как да създавате уникални персонажи, притежаващи свой характерен стил.
Ще научите с какво ви предстои да се преборите при създаване на ваши собствени манга истории и комикси; ще откриете и полезни съвети относно ритъма, дизайна и композицията, както и за снабдяването на илюстрациите с адекватни текстове.
За автора:
Соня Лион води курсове по рисуване на манга от 2004 г. Изнасяла е беседи в Британския музей, Британската библиотека, на литературния фестивала в Хей он Уай, на музикалния фестивал „Латитюд“, в музея „Виктория и Албърт“, както и на много срещи на комиксови художници по света. Показвана е по телевизионните канали на Би Би Си в качеството си на художник и познавач в областта на мангата.
Ключови думи: Леонардо да Винчи, Винсент ван Гог
Все още няма мнения за тази книга.
Напиши коментарЩе бъдат допускани само мнения свързани с конкретния продукт или автор.
Ще бъдат изтривани мнения:
Други въпроси и мнения моля, изпращайте на [email protected]